Dostawa Gratis Od 775zł

30 Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniedzy

Szybka Dostawa

Polska
Str. główna   Damskie   Odzież   Koszulki   Koszulki FILA Damskie - FILA Artist Graphic Krótki Rękaw Ciemny Fioletowe | MI5135LO

Koszulki FILA Damskie - FILA Artist Graphic Krótki Rękaw Ciemny Fioletowe | MI5135LO

Odzież Damskie

157.42zł  133.82zł-15%

Wersja/model: MI5135LO

Tabela Rozmiarów
SizeSMLXL
Height155-158158-162160-165170~
Shoulder Width3435.236.437.9
Chest848994101
Waist74798491
Sleeve Length60616263
Short Sleeve Arm Length16171819
Hem Circumference869196103
Dostawa I Zwroty
Dostawa Gratis Od 775zł.
Standardowa Dostawa Trwa 5–15 Dni; Przesyłki Dostarczamy Przez 5 Dni W Tygodniu.
Aby Skorzystać Z Dostawy Następnego Dnia, Należy Złożyć Zamówienie Do Godziny 13:00 Od Poniedziałku Do Czwartku.
Zamówione Produkty Można Zwrócić Bezpłatnie I Bez Podania Przyczyny W Ciągu 30 Dni.